طراحی لوگو

لوگو چیست؟

لوگو یک نشانه گرافیکی است که می توان آن را  به صورت علامت و نوشتار و یا ترکیبی از آن دو طراحی کرد .این نشانه های گرافیکی توسط شرکت های تجاری، تولیدی ها و همچنین کسب و کار های کوچک استفاده می شود تا از این طریق محصولات خود را به فروش برسانند. طراحی یک لوگوی زیبا و کارآمد اهمیت به سزایی در محبوبیت یک برند در نظر مخاطبان دارد.بخشی از کسب و کار، محصول یا هویت بصری شما می‌باشد.

انواع لوگو

طراحی لوگو را می توان به سه گروه کلی تقسیم نمود:

استفاده از تصویر

استفاده از نوشتار

ترکیب نوشتار و تصویر

طراحی خوب و موفق باید دارای ویژگی‌هایی زیر باشد؛

اعتبار و سنخیت

سنخیت یعنی اینکه اگر شما یک گالری ماشین دارید، لوگو گالری شما  باید با موضوع ماشین  هم خوانی و سازگاری داشته باشد. یا اگر صاحب یک رستوران هستید، آرم و نشان شما باید با کلمه غذا و رستوران هم خوانی داشته باشد نه با کلمه ماشین.

طراحی لوگو معنادار و پرمفهوم

اگر شما لگویی برای شرکت خود می خوتهید طراحی کنید باید با مفهوم کار شما هماهنگی داشته باشد.اگر لوگو شما حرفه ای طراحی شده باشد، در آن زمان مشتری شما با دیدن لوگو به مفهمو کار و تجارت شما پی میبرد. 

لوگو حرفه ای انحصاری

یکی از  ویژگی های یک لوگو حرفه ای می تواند منحصر به فرد بودن آن باشد. لوگو ای  منحصر به فرد است که  هیچ نسخه کپی و یا شبیه به آن، وجود نداشته باشد. درصورتی که لوگو طراحی شده مورد پسند شما نبود، لوگوی جدیدی برای شما طراحی می شود.  

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.